Pl SK

Oferta


 

Z początkiem tego roku, mieliśmy okazję współpracować z klientem który zażyczył sobie, aby wymienić drewniane powierzchnie na jego budynku gospodarczym (stodoła) na powierzchnie blaszane. Do tego celu wykorzystaliśmy blachę w kolorze Złoty Dąb. Blacha osadzona była na naszych konstrukcjach stalowych oraz drewnianych mocowanych bezpośrednio do budynku. Dodatkowo zamontowane zostały dwie bramy uchylne o niestandardowych wymiarach w poszyciu z blachy RAL 8017 MAT.

Budynek gospodarczy wykończony blachą

   Z początkiem tego roku, mieliśmy okazję współpracować z klientem który zażyczył sobie aby wymienić drewniane powierzchnie na jego budynku gospodarczym (stodoła) na p...

Janowice 167 34-623 Szczyrzyc,
woj. małopolskie
Telefon
Tel: +48 600 221 213 Zapraszamy do kontaktu 8.00 - 16.00 Masz pytanie?
biuro.mackostal@gmail.com
Zapraszamy do kontaktu




Projekt i realizacja: iPolska.com.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest ZakÂład UsÂługowo-Handlowy Krzysztof Macko Janowice 167, 34-623 JodÂłownik NIP 7371144760. Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: adres e-mail: wiaty@macko-stal.pl Administrator przetwarza nastĂŞpujÂące kategorie danych: dane identyfikacyjne, dane adresowe oraz dane kontaktowe (numer telefonu, adres e-mail) oraz dane niezbĂŞdne do celĂłw, w ktĂłrych Administrator przetwarza dane. Podanie danych jest wymogiem ustawowym, niezbĂŞdnym do wystawienia dokumentu sprzedaÂży. Dane osobowe bĂŞdÂą przechowywane przez okres wynikajÂący z przepisĂłw prawa.