Pl SK

Ceny


Jeżeli chcą Państwo obliczyć cenę za garaż blaszany, wykonany przez naszą firmę, zapraszamy do zakładki KUP TERAZ – znajduje się pod nią intuicyjny kalkulator, który pozwoli na samodzielne policzenie kosztów za dany model o konkretnych wymiarach. W narzędziu można wprowadzić pożądane przez siebie parametry:

  • wymiary,
  • rodzaj dachu,
  • rodzaj blachy,
  • typ bramy,
  • dodatki, w tym drzwi czy okna.

Kalkulator obejmuje wszystkie opcje proponowane przez naszą firmę. Duża dostępność rozmiarów i typów konstrukcji oraz wyposażenia pozwala na wybór modelu o cechach dopasowanych do swojego samochodu, a także potrzeb.

Proponujemy bardzo korzystne, konkurencyjne ceny garaży blaszanych. Liczne obniżki, szczególnie na modele dwuspadowe, pozwalają na znalezienie prawdziwych okazji. Zapewniamy przy tym najwyższą jakość naszych produktów, które są wykonywane z najlepszych materiałów i przy zastosowaniu najtrwalszych rozwiązań.

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu pod adresem email:
biuro.mackostal@gmail.com
lub numerem telefonu: 600 221 213

Nasi fachowcy sprawnie doradzą w przypadku jakichkolwiek wątpliwości, pomagając przy wyborze najbardziej optymalnych rozwiązań, dostosowanych do oczekiwań Klienta.

Janowice 167 34-623 Szczyrzyc,
woj. małopolskie
Telefon
Tel: +48 600 221 213 Zapraszamy do kontaktu 8.00 - 16.00 Masz pytanie?
biuro.mackostal@gmail.com
Zapraszamy do kontaktu
Projekt i realizacja: iPolska.com.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest Zakład Usługowo-Handlowy Krzysztof Macko Janowice 167, 34-623 Jodłownik NIP 7371144760. Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: adres e-mail: wiaty@macko-stal.pl Administrator przetwarza następujące kategorie danych: dane identyfikacyjne, dane adresowe oraz dane kontaktowe (numer telefonu, adres e-mail) oraz dane niezbędne do celów, w których Administrator przetwarza dane. Podanie danych jest wymogiem ustawowym, niezbędnym do wystawienia dokumentu sprzedaży. Dane osobowe będą przechowywane przez okres wynikający z przepisów prawa.